Українська збірна поступилась німцям на Євро-2016

2801285_xbig-lnd

Завершився перший матч української збірної з футболу у груповому етапі Євро-2016 у Франції.

У французькому Ліллі українці грали із фаворитами своєї групи — збірною Німеччини. Наші футболісти поступились у цьому матчі із рахунком 0:2. Перший гол у ворота Андрія П'ятова на 19 хвилині забив Мустафі. Другий німці забили вже під завісу матчу — у додаткові хвилини другого тайму, відзначився Швайнштайгер.

Стартовий склад української збірної: 12. П'ятов, 3. Хачеріді, 6. Степаненко, 7. Ярмоленко, 8. Зозуля, 9. Коваленко, 10. Коноплянка, 13. Шевчук, 16. Сидорчук, 17. Федецький, 20. Ракицький. Головний тренер — Михайло Фоменко.

Німці на поле вийшли у такому складі: 1. Ноєр, 2. Мустафі, 3. Гектор, 4. Геведес, 6. Хедіра, 11. Езіл, 11. Дракслер, 13. Мюллер, 17. Боатенг, 18. Кроос, 19. Гьотце. головний тренер — Йоахім Льов.