дивись.info

Вагони з львівською деревиною не змогли потрапити до ЄС

У залізничних вагонах, які, згідно з документами, перевозили в ЄС дрова, виявили ділову деревину. Про це повідомили на сайті голови Закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля, інформує Zaxid.net.

Зараз на закарпатських прикордонних станціях «Чоп» та «Батєве» триває перевірка 169 вагонів із деревиною. У 8 вагонах, які везуть деревину з Львівщини, зафіксували порушення.

«Так, у 8 вагонах, завантажених за документами паливною деревиною (тобто дровами), виявлена частина деревини з кодом 4403 (ділова деревина). Власники деревини: ДП «Бродівське лісове господарство», ДП «Самбірське лісове господарство», ДП «Сколівське лісове господарство», ДП «Славське лісове господарство». Митне оформлення вантажу здійснювала Львівська митниця», – йдеться у повідомленні Геннадія Москаля.

Голова Закарпатської облдержадміністрації звернувся до Державної фіскальної служби з проханням анулювати підприємствам-порушникам документи на митне оформлення лісоматеріалів. Також Геннадій Москаль закликав Державне агентство лісових ресурсів відкликати оформлені з порушеннями вагони зі станцій «Чоп» та «Батєве».

Зазначимо, що раніше у Ходорові завдяки громадським активістам поліція затримала 53 вагони контрабандної деревини, яку мали експортувати до Румунії. Згодом подібна ситуація сталася і на станції «Клепарів» у Львові, коли громадські активісти заблокували майже 200 вагонів з лісом.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко підписав десятирічний мораторій на експорт будь-якої деревини, окрім сосни, закордон, оскільки це дасть змогу направити сировину на підприємства України, створити нові робочі місця, забезпечити значні наповнення бюджету держави.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.