дивись.info

У Львові шукають хазяїна загубленого пса (ФОТО)

У Львові шукають хазяїна загубленого пса (ФОТО)

На днях до ЛКП «Лев» звернулась льв’янка, яка повідомила про знайденого собаку, який скитався по вулиці Пекарська. Можливо, саме в цей час хазяїн перебуває у пошуках свого друга.

«Пес був дезорієнтований, весь час когось шукав, виходив на проїзну частину, ризикуючи потрапити під колеса автомобіля. Тому жінка залишилася з твариною до приїзду наших ловців, – розповідають в ЛКП «Лев». – Собаку привезли на підприємство, він був у занедбаному стані і нагадував Кузю, персонажа з відомого мультика. Тому так ми його і назвали».
Досвідчені працівники ЛКП «Лев» вважають, що пес не вуличний, а просто загубився, адже поводився саме як втрачене, дезорієнтоване тварина. На ЛКП «Лев» додають, що Кузя вже немолодий. Можливо, господарі не могли знайти собаку через дуже занедбаного стану хутра тварини.

13434250_1128212450551171_1675870983_n
Щоб привести Кузю в хороший стан, довелося провести процедуру грумінг. І тепер його не впізнати! Мало хто міг би побачити такого красеня під маскою запущеного хутра, тому зараз Кузя – у всій красі і готовий повернутися в свою сім’ю. Команда ЛКП і Кузя будуть дуже вдячні за поширення цієї інформації, адже, можливо, за собакою сумує його господиня або господар!

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама