дивись.info

Як львівські спецпризначенці і прикордонники затримували Кошеля, якого пов’язують з Януковичем (ФОТО, ВІДЕО)

Головною військовою прокуратурою спільно зі співробітниками Служби безпеки у Львівській області та Прикордонної служби пункту пропуску «Краковець» затримано керівника окремої структури злочинної організації Януковича «СЕПЕК». Про це повідомили в Генпрокуратурі.

Головною військовою прокуратурою Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом створення та керівництва екс-президентом України В. Януковичем злочинної організації з числа вищих посадових осіб органів державної влади та інших, пов’язаних із ними осіб, з метою вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів проти основ національної безпеки України, власності, у сфері господарської діяльності, а також у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 205, ч. 3 ст. 209 ч. 3 ст. 212, ч. 1 ст. 255, ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 366 та за іншими статтями КК України.

12 червня 2016 року під час спроби перетину державного кордону України на території Львівської області у пункті пропуску «Краковець» слідчим Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України спільно зі співробітниками ЦСО «Альфа» Управління Служби безпеки у Львівській області, групою оперативників ГУ «К» СБУ та співробітниками прикордонної служби пункту пропуску «Краковець» за підозрою у вчиненні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 28 ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 255 КПК України в порядку ст. 208 КПК України затримано Андрія Кошеля – керівника окремої структури злочинної організації В. Януковича «СЕПЕК», яка відповідала за привласнення скрапленого, газу, нафти та нафтопродуктів, належним державним підприємствам.

Наразі вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу.

safe_image (1) safe_image

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама