дивись.info

В Тернопільській області зарезервували більше 4 тисячі гектарів землі для учасників АТО

Землевпорядники Тернопільської області включили 101 земельний масив до переліку земель, що можуть бути передані у власність учасникам АТО, повідомляє прес-служба Держгеокадастру.

Додаткові площі (близько 500 гектарів) визначені у Гусятинському, Збаразькому, Кременецькому, Лановецькому, Шумському та Козівському районах.

Сумарна площа земель, зарезервованих для учасників АТО на Тернопільшині, становить на сьогодні 4130 гектарів. Ділянки можуть бути відведені для будівництва житлових будинків (176,4 га), ведення садівництва (586,5 га) та особистого селянського господарства (3367,1га).

Військовослужбовці, які вирішили отримати землю, можуть ознайомитись з інформацією про вільні ділянки у графічному атласі. Матеріали про землі розміщені у вільному доступі на офіційному веб-сайтіГоловного управління Держгеокадастру у Тернопільській області.

Довідка

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

Прес-служба Держгеокадастру

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама