дивись.info

Львів’янин, захисник Луганського аеропорту, потребує допомоги (ФОТО)

Львів’янин, захисник Луганського аеропорту, потребує допомоги (ФОТО)

Петро Бавтро – десантник, старший сержант 80-ї, львівської, бригади. Хлопець захищав Слов’янськ та Луганський аеропорт.

Після кількох місяців служби в АТО, 16 серпня 2014 року Петра поранило. У селі Георгіївка, на Луганщині, ракета «Граду» влучила в окоп із десятьма десантниками, всі, крім Петра Бавтра, загинули, а хлопець отримав численні поранення. Уламки поранили внутрішні органи, зламали ребра та зачепили хребет.

З того часу Петро лікується від цих травм, пройшов численні курси лікування у шпиталях, реабілітації та процедури. Зараз одна із найтяжчих п0роблем для здоров’я бійця – парез лівої ноги (тобто неможливість згинати ногу, повноцінно керувати рухом). Через це м’язи ноги атрофуються. Однак, Петро Бавтро потрапив до програми Біотех-реабілітації поранених, яка активно займається його лікуванням та проводить процедури з вживлення аутологічних клітин.

FotorCreated3-845x573

Для закріплення результату, Петру критично необхідна реабілітація під наглядом спеціалістів. Усі умови для цього є в санаторії на Львівщині, у Модричах. Там працюють реабілітологи, є басейн та усе необхідне спорядження. Мама Петра, Світлана, розповідає, що син уже кілька днів знаходиться в санаторії, виконує різноманітні вправи та бореться за своє здоров’я.

Однак, для повноцінного курсу, Петру необхідно пробути на реабілітації дві «хвилі» по 21 дню. Кожен день перебування у центрі коштує 2 500 гривень.

Зараз коштом родини та благодійників вдалося оплатити курс у 24 дні. Звертаємось до небайдужих із проханням про допомогу: необхідно зібрати кошти для оплати ще 18 днів реабілітації. Загальна сума – 45 тисяч гривень.

Картка для допомоги: ПриватБанк 5168 7572 6991 4745 Бавтро Світлана Володимирівна

708c712213c616928296df7408057448a5655656

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.