дивись.info

На Львівщині прикордонники двічі відмовилися від хабарів

Протягом останньої доби прикордонникам двічі намагалися дати хабар, щоб проїхати кордон без черги.

У двох випадках у пунктах пропуску «Устилуг» та «Рава–Руська», прикордонниками було зафіксовано та припинено спроби дачі хабарів. Грошову винагороду пропонували громадяни України у розмірі 400 та 200 гривень за сприяння у позачерговому перетині державного кордону.

У пункті пропуску «Рава–Руська» до прикордонника звернувся чолові, який намагався передати в руки файл з документами та 400 гривень висловлюючи прохання посприяти в позачерговому проїзді. На що прикордонник відмовив та попередив про кримінальну відповідальність за спробу дачі неправомірної вигоди, та попросив пред’явити документи що посвідчують особу, після чого чоловік почав тікати в сторону державного кордону праворуч в обхід пункту пропуску. На вимогу зупинитись особа не відреагувала, вході злагоджених та оперативних дій прикордонником було затримано даного чоловіка.

З метою прийняття правових рішень по даним фактам було оповіщено працівників Національної поліції, щодо можливих ознак злочину передбачених ч.1 статтею 369 кримінального кодексу України.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.