дивись.info

Садовий хоче, щоб кожних 1,5 місяця з’являвся відремонтований трамвай

Садовий хоче, щоб кожних 1,5 місяця з’являвся відремонтований трамвай

У Львові відновлюють старий електротранспорт. Так, модернізований трамвай Tatra 1984 року випуску, у якому встановили нові панорамні вікна, замінили електрику і обшивку, вже виїхав на випробування.

Також тривають аналогічні роботи щодо іншого трамваю. Незабаром обіцяють завершити відновлення тролейбуса.

Як розповів міський голова Львова Андрій Садовий, ЛКП «Львівелектротранс» на відновлення однієї машини необхідно орієнтовно 1,5 місяці.

DSC_5431

«В цьому році ми будемо запускати нові трамвайні маршрути і нам для цього потрібна більша кількість трамваїв. Ми купуємо нові трамваї – 7 трамваїв цього року Львів має отримати. Перших 5 ми плануємо отримати ще влітку, інші – восени. Ми підтримали ідею пана Сидоровича, щоб відновлювати ці трамваї, які вже є списані, які стоять. Один з таких трамваїв ми бачимо, він повністю капітально відремонтований, замінено все, що можна замінити. Ще 10 років він може нормально служити. Це набагато дешевше, ніж купувати новий, бо ми не зможемо закупити нові трамваї в один момент. Завдання просте – кожних 1,5 місяці має з’являтись один відремонтований трамвай. Це і робочі місця для підприємства, і сервіс для мешканців. Двома шляхами йдемо – нові купуємо на заводі «Електрон» і даємо нові робочі місця, і реконструюємо ті старі, які вже списані, даємо їм друге життя.

У ЛКП «Львівелектротранс» зазначають, що вагон №1053, який відновили фактично з руїн, вийде на маршрут наступного тижня. За цей час у вагоні мають усунути незначні недоліки, які виявили під час випробування. У трамваї також ще мають встановити кондиціонер для водія та електронне табло, на якому відображатиметься маршрут. Наразі у «Львівелектротранс» вирішують, за яким саме маршрутом курсуватиме модернізований трамвай. Найімовірніше, це будуть маршрути №№1, 2, 3 або 9.

Ще один трамвай, який також модернізують на «Львівелетротрансі», готовий на 75%.

Крім того, майже завершився і ремонт тролейбуса Skoda, який незабаром має пройти випробування і також вийти на маршрут.

Вартість ремонту одного трамвая або тролейбуса складає близько 400-500 тисяч гривень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.