дивись.info

У Тернополі відвідувач піцерії отримав «на горіхи» через книгу скарг

У Тернополі відвідувач піцерії отримав «на горіхи» через книгу скарг

У Тернополі відвідувач піцерії попросив попросив надати йому книгу скарг, та замість неї отримав черепно-мозкову травму, про це пише vsemisto-te.

Як повідомляє видання, потерпілий Ігор Сцібайло разом із колегою хотіли втамувати голод, йому подали страву, якою можна було отруїтись.

За словами пана Ігоря, він одразу ж виразив своє незадоволення персоналу даного закладу, та попросив, аби йому принесли книгу скарг. Вже через декілька хвилин перед потерпілими опинились люди у камуфляжах, та в досить грубому тоні попросили їх покинути приміщення.

Ігор Сцібайло зазначив, що вони взагалі не реагували на його прохання представитись, та показати бодай посвідчення, і натомість почали виносити його із закладу разом зі стільцем. Звичайно ж, в результаті цього виникла сутичка, і пан Ігор отримав по голові дубинкою та кайданками.

Після того, як постраждалий викликав поліцію та швидку, з’ясувалось, що персонал даної піцерії викликав охоронну фірму «Максима». Охоронці, в свою чергу, одразу прибули, та почали «розправу» над «вибагливим клієнтом».

Та те, що здивувало журналіста найбільше – бажання працівників поліції скласти протокол на самого потерпілого, акцентуючи, що той займався дрібним хуліганством. І тільки після того, як Ігор Сцібайло домігся зустрічі із головним поліціантом міста – справа почала зрушуватись у вірному напрямку, та потерпілий написав заяву на працівників фірми «Максима» .

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.