дивись.info

США виділять Україні 142 мільйони доларів на реформи

США підтримають реформи енергогалузі, судової системи та децентралізації

Агентство міжнародного розвитку США (USAID) запланувало виділити Україні 142 млн доларів додаткової допомоги на реформи енергетичної галузі, судової системи і проведення децентралізації.

Про це на зустрічі прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом заявила адміністратором USAID Гейл Сміт, передає прес-служба Кабмина.

Повідомляється, що Сміт запевнила в готовності USAID продовжувати підтримку проведення реформ в Україні. Так, за її словами, USAID запланувало допомогу Україні в енергетичній сфері, децентралізації та судовій реформі, загальною сумою 142 млн. доларів, у тому числі 70 млн. доларів на забезпечення реформи енергетичного сектора України, 50 млн. доларів на підтримку децентралізації і 22 млн. доларів для забезпечення судової реформи.

Як зазначила Сміт, USAID також зацікавлено в підтримці новоствореного Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

Також повідомляється, що ці кошти є частиною того пакету фінансової підтримки реформ, яку анонсував віце-президент США Джо Байден під час зустрічі з Гройсманом.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама