Євро-2016: наша збірна пропустила гол за мить до свистка (Фото, відео)

ci6U6cgta1l5amSW4cVP4Q-article

Збірна України провела свій другий матч у фінальній частині Євро-2016 у Франції. У драматичному поєдинку наші футболісти поступилися збірній Північної Ірландії.

Збірна України з футболу програла свій другий поєдинок на Євро-2016 у французькому Ліоні.

Знову погода вносить свої корективи у матчі наших футболістів на Євро (так, злива зупинила матч українців на Донюас-Арені під час Євро-2012). Цього разу на поле стадіону у французькому місті Ліон посипався град, тод на 57 хвилини абрітр призупинив гру на кілька хвилин.

Суперник, збірна Північної Ірландії, забив у ворота П'ятова два «сухих» гола. Перший у наші ворота забив футболіст Макаулі на початку другого тайму (50 хвилина), другий м'яч — уже перед самим фінальним свистком забив у ворота П'ятова Макгінн, Україна програє 0:2.

Склади команд

Україна: 12. П`ятов, 3. Хачеріді, 17. Федецький, 20. Ракицький, 13. Шевчук, 6. Степаненко, 9. Коваленко, 16. Сидорчук, 7. Ярмоленко, 10. Коноплянка, 11. Селезньов

Головний тренер: Михайло Фоменко

Північна Ірландія: 1. Макговерн, 4. Макаулі, 5. Еванс Дж., 18. Хьюз, 20. Кеткарт, 8. Девіс С., 13. Еванс К., 14. Даллас, 16. Норвуд, 11. Вашингтон, 19. Ворд

Головний тренер: Майкл О'Ніл

Football Soccer - Ukraine v Northern Ireland - EURO 2016 - Group C - Stade de Lyon, Lyon, France - 16/6/16 Northern Ireland's players walk off as the referee stops the game due to hailstone in the stadium REUTERS/Jason Cairnduff Livepic