дивись.info

Армія на шляху до НАТО і звільнений Солошенко. Реакція Президента на події тижня (Фото)

Армія на шляху до НАТО і звільнений Солошенко. Реакція Президента на події тижня (Фото)

Третій тиждень червня виявився багатим на події. Реакція Президента на найголовніші з них у нашому огляді.

Повернення українськи бранців

Президент Петро Порошенко зустрів Геннадія Афанасьєва та Юрія Солошенка, які були незаконно ув’язнені в Російській Федерації та нарешті повернулися в Україну.

«Нарешті ми можемо сказати: «Yes! Ми це зробили». І так ми будемо робити до тих пір, поки останній українець не буде визволений із заручників. Будемо продовжувати для того, щоб Олександр Кольченко, Олег Сенцов, і ті, хто знаходяться на окупованій території та в Російській Федерації, повернулися додому», – наголосив Глава держави.

офіційнсайт глави держави

Армія на шляху до НАТО

Президент України Петро Порошенко взяв участь у роботі науково-практичної конференції «Уроки гібридної війни: воєнні аспекти», яка проходить у Генеральному штабі Збройних сил України.

«Адекватно реагуючи на дії агресора, ми повинні узагальнити вже набутий нами досвід і спрогнозувати подальші дії Російської Федерації щодо нашої держави. Постійно повинен вестися пошук ефективних стратегій захисту від «гібридних загроз». Мають вивчатися уроки цієї війни, тестуватися і підтверджуватися відповідні концепції протидії, покращуватися національні спроможності і взаємосумісність з НАТО. Ми повинні визначити та забезпечити неухильне дотримання єдиних для всіх силових структур правових та технічних вимог до розробки та прийняття на озброєння техніки і майна з урахуванням стандартів армій країн НАТО», – сказав Глава держави.

Реакція на миколаївського хапугу

Коментуючи гучні події у Миколаєві, Президент Петро Порошенко повідомив журналістам, що зустрічався з керівником Миколаївської обласної державної адміністрації Вадимом Меріковим, і очільник ОДА подав у відставку. Глава держави також звернувся до Генерального прокурора з вимогою звільнити прокурора Миколаївської області за бездіяльність в частині боротьби з корупцією та до Міністра внутрішніх справ і керівника Національної поліції – звільнити голову обласної поліції.

«Корупціонери будуть сидіти у в’язниці. І не лише корупціонери, а й ті, хто або дозволяють, або не реагують на факти корупції. Має бути не лише кримінальна, але і політична відповідальність. Впевнений, що всі представники обласних та районних державних адміністрацій з цього зроблять відповідні висновки. Ніяка політична криша чи дах, ніяке членство в партії не мають нікого захистити, якщо є об’єктивні та обґрунтовані підозри у корупційних діях», – наголосив Президент.

Візит Секретаря Святого Престолу

Президент Петро Порошенко за результатами зустрічі з Державним секретарем Святого Престолу кардиналом П’єтро Пароліном зазначив, що між Україною та Ватиканом існує ефективний діалог, та відзначив високу увагу Святого Престолу до Української держави і питань безпеки на Європейському континенті.

«Ми щиро цінуємо ті зусилля в галузі публічної дипломатії, які Папа Римський Франциск та вся католицька церква докладають задля встановлення миру в Україні. Духовна підтримка і молитви Його Святості вкрай потрібні українському народу. вторитет Ватикану зробить свій внесок у найскоріше прийняття відповідного рішення, необхідні передумови для якого Україна виконала в повному обсязі», – підкреслив Глава держави.

До слова, гостюватиме Секретар Святого Престолу і у Львові.

71293f636aece08e6040f6e79c9c8de1_1466174129_extra_large

 

Провал України на ЄВРО

Президент України відреагував на програш української збірної з футболу на ЄВРО-2016.

«Неприємно! Але треба грати сильніше. Україна вірить у вас, хлопці! Бажаємо перемоги у поєдинку з Польщею», – написав Президент на своїй сторінці у Facebook.

Олег ГАЛІВ

фото: офіційне інтернет-представництво Президента

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.