дивись.info

Мінські домовленості зайшли у глухий кут

Глава адміністрації президента РФ Сергій Іванов згоден із думкою, що реалізація мінських угод перебуває в глухому куті, і закликає не розглядати обмін української льотчиці Надії Савченко як зрушення в їх виконанні, передає Інтерфакс-Україна.

В інтерв’ю ведучому програми «Вести в суботу» Сергію Брилеву С.Іванов погодився з думкою, що мінськими угодами сторони опинилися в глухому куті. «Частково так, я це теж визнаю», – сказав він в інтерв’ю, яке вийшло в ефірі телеканалу «Росія 1» (ВГТРК) на Далекому Сході.

«Але насправді вже стає всім зрозуміло і очевидно, що Київ не хоче і не буде виконувати мінські угоди. А зірвати їх дуже легко. Не виконувати перші три пункти мінських угод, після яких вже йдуть четвертий, п’ятий, шостий і останній – контроль України над зовнішнім кордоном», – сказав він.

Він не погодився з тим, що видання Україні засудженої в РФ льотчиці Надію Савченко слід розглядати як якісь зрушення у виконанні «Мінська-2».

«Це взагалі не має причетності до Мінська (…) це бажання, прагнення видати бажане за дійсне», – наголосив С.Іванов.

Глава адміністрації президента висловив упевненість в тому, що зрушення в позиції Києва мінськими угодами залежать не від учасників «нормандського формату», а від США.

«Звісно. Це вже абсолютно очевидно», – зауважив він.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама