дивись.info

Савченко зустрілася з російським художником-опозиціонером

Надія Савченко зустрілася в Києві з російським опозиційним художником Петром Павленським. Митець в Україні виступить з публічною лекцією «Потреби», пише 24ua.

Павленський взяв інтерв’ю у Савченко, після чого вони разом відвідали фотовиставку «Суд абсурду». На виставці зібрали фотографії з процесів над українцями, які є політичними в’язнями в Росії. Фото за час роботи на судах зробив кореспондент Антон Наумлюк, повідомляє Радіо Свобода.

З Савченко і Павленським на виставці зустрілися родичі політв’язнів українців. Савченко запевнила їх, що направить свою політичну діяльність на повернення засуджених у Росії політичних в’язнів українців, а також кримських татар.

«Те, що з нами зараз є Геннадій Афанасьєв, говорить про те, що надія є, і ми всі разом докладемо всіх зусиль, щоб повернулися інші», – зазначила Савченко.

За даними глави МЗС України Павла Клімкіна в Росії перебувають 12 політв’язнів українців, ще 16 осіб в Криму. За інформацією правозахисного руху Let My People Go, список українських політв’язнів в Росії, після повернення Надії Савченко, Юрія Солошенко і Геннадія Афанасьєва, складається з 29 імен.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.