• USD: 36.60
  • EUR: 38.90

Начальнику митного посту на Львівщині та його дружині «подарували» нерухомості площею більш, ніж 550 м2

Начальнику митного посту на Львівщині та його дружині «подарували» нерухомості площею більш, ніж 550 м2
Будинок дружини керівника митного посту «Запитів» судді Наталії Сподарик / Google

Начальник митного поста «Запитів» Петро Гріндзяк і його дружина суддя Львівського окружного адміністративного суду Наталія Сподарик задекларували нерухомості на 553 квадратних метри.

Начальник митного поста «Запитів» Петро Гріндзяк і його дружина суддя Львівського окружного адміністративного суду Наталія Сподарик задекларували нерухомості на 553 квадратних метри. За інформацією реєстру нерухомості, ці об'єкти їм подарували, пише видання «Наші Гроші».

Згідно із декларацією про майно Петро Гріндзяк володіє квартирою, площею у 135 квадратних метрів, і гаражем. Минулого року він заробив 71,83 тисяч гривень. Його дружина Наталія Сподарик має будинок будинок площею 418 квадратних метрів. Минулого року її доходи склали 154, 51 тисячі гривень (2014 – 202,71). В обидвох випадках, за документами, нерухомість подаровано власникам.

Керівник митного посту «Малехів» Олег Юринець у графі «дарунки, призи, виграші» задекларував  суму 1,78 мільйон гривень. Зарплата ж за 2015 рік склала лише 40,6 тисяч гривень. Його дружина народний депутат Оксана Юринець офіційно за 2015 рік заробила 87,63 тисяч гривень проти 818,52 тисяч гривень у 2014 році.

Подарованою нерухомістю, за даними державного реєстру прав власності на нерухоме майно, володіє і начальник митного посту «Стрий» Леся Штафан. Її чоловік Віталій Штефан, начальник стрийського районного відділу ДСНС, побудував будинок площею 345 квадратних метріа.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: