Львівським гідам розкажуть, як правильно коментувати візуальні об’єкти для незрячих

З 22 червня Львівський обласний осередок ГО «Українська спілка інвалідів - УСІ» розпочинає майстер-класи для львівських гідів.

Екскурсоводів навчатимуть правильно коментувати візуальні об'єкти для екскурсантів з глибокими вадами зору. Майстер-класи триватимуть в рамках проекту «OpenLviv.blind.ua», за підтримки управління туризму Львівської міської ради.

Коментуванню навчатимуть актриса Олександра Бонковська, психолог Жанна Катерняк, історик і громадський діяч Оксана Потимко. Організатори проекту  сподіваються, що навчені гіди, які враховуватимуть психологічні особливості світосприйняття незрячих людей і добиратимуть правильні слова при коментуванні екскурсій, не лише відкриють особам з глибокими порушеннями зору цікавий та привабливий Львів, але й зроблять наше місто кращим і відкритішим  для «особливих»  мешканців та гостей.

Також осередок планує адаптувати серію найпопулярніших серед львів'ян і гостей міста екскурсійних маршрутів, зокрема «Підземелля Львова», «Нічна варта»  та ін. Впевнені, що ці кроки зроблять Львів кращим і ще привабливішим, розповідає О. Потимко, виконавчий директор «Українська спілка інвалідів – УСІ» у Львові.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: