дивись.info

Ремонт дороги до заповідника «Тустань» закінчать цього року, – Кандибор

Ремонт дороги до заповідника «Тустань» закінчать цього року, – Кандибор

На Львівщині розпочали ремонт дороги до Державного історико-культурного заповідника «Тустань», що у Сколівському районі.

Станом на зараз дорожники проклали перший шар асфальту на відтинку від села Верхнє Синьовидне до центру села Урич.

Про це повідомив начальник Служби автомобільних доріг Руслан Кандибор сьогодні, 22 червня.

За його словами, на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О 140406 Східниця – В. Синьовидне протяжністю 23,9 км має бути проведено поточний середній ремонт.

Про це повідомляє прес-служба Львівської облради.

«Зараз дорожники поклали щебнево-гравійне покриття на ділянці від Урича до Східниці, – розповів Руслан Кандибор. – Для того, щоб повністю здійснити ремонт цієї дороги необхідне додаткове фінансування, тому якщо вдасться отримати необхідні кошти, цю дорогу зроблять ще цього року».

Як зазначив директор Державного історико-культурного заповідника «Тустань» Андрій Котлярчук, це була одна з найпроблемніших доріг в області, яка не ремонтувалася чимало років.

«Багато людей, які хотіли побачити скелі Тустані казали, що це цікаво, але ми туди не поїдемо , бо там погана дорога, – розповів Андрій Котлярчук. – Відтепер ми очікуємо на стрімкий інфраструктурний розвиток села Урич і значне збільшення кількості туристів до заповідника «Тустань». Окрім того, це полегшить адміністративну роботу працівників історико-культурного комплексу та дасть поштовх до розвитку самого села».

Слід додати, що у 2016 році на зазначену дорогу з обласного бюджету було виділено суму в розмірі 10,2 мільйонів гривень. Вартість повного обсягу робіт, в тому числі благоустрій, розмітка, освітлення становить орієнтовно 55,4 мільйонів гривень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама