дивись.info

У Львові розпочинають моніторинг публічності комунальних підприємств

Громадські активісти та журналісти із Західної України проведуть моніторинг публічності комунальних підприємств. Зокрема, такий моніторинг буде проведено у Львові та на його основі створено рейтинг публічності комунальних підприємств міста.

Про це повідомляє ЛГО «Комітет виборців України».

З 17 по 19 червня громадські активісти зі Львова, Івано-Франківська, Ужгорода, Тернополя, Хмельницького, Луцька та Рівного вивчали особливості та законодавчу базу функціонування комунальних підприємств, аналізували чинні корупційні схеми та можливість виникнення нових.

За підсумками кампанії «Публічність комунальних підприємств обласних центрів західної України як механізм розбудови відкритого врядування» буде розроблено проект рішення про відкритість комунальних підприємств, яке активісти передадуть у місцеві ради та оприлюднять у вільний доступ. Положення розроблятиметься на основі моніторингу та має на меті нівелювати ряд корупційних ризиків, які є у роботі комунальних підприємств.

Вже зараз створено портал, де мешканці Львова можуть оцінити рівень публічності комунальних підприємств, просто зайшовши на сайт www.kprating.info.

На сайті, також, знаходитьця інформація про проект, новини проекту, рейтинги публічності КП та Положення про відкритість КП.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.