дивись.info

Поклонська заявила, що готова спілкуватися з Генпрокуратурою, але у своєму кабінету

Призначений Росією прокурор анексованого Криму Наталія Поклонська заявила, що готова дати свідчення Генеральній прокуратурі України у своєму кабінеті в Сімферополі. Про це вона сказала 23 червня в інтерв’ю виданню Lenta.ru.

«Якщо їм не терпиться отримати якісь відповіді на певні запитання, то я їх запрошую до прокуратури Республіки Крим. Мій робочий кабінет розташований на третьому поверсі. Від 8 ранку до 10 вечора я перебуваю на робочому місці. Нехай приїжджають, і я відповім на всі їхні запитання», – сказала Поклонська.

Вона також зазначила, що заяви Генеральної прокуратури України «порушують її права і українське законодавство, а також не відповідають дійсності». «Я жодного разу ні за місцем роботи, ні за місцем проживання не отримувала ніяких офіційних повісток. Тому я вважаю, що це все фікція», – сказала Поклонська.

В «Урядовому кур’єрі» 23 червня були опубліковані повістки із викликом на допит до Генпрокуратури України призначеного Росією прокурора анексованого Криму Наталії Поклонської, голови російського уряду Криму Сергія Аксьонова й інших представників фактичної влади півострова. Згідно з повістками, допит запланований на 29 червня.

Зокрема, їм пропонують з’явитися до старшого слідчого в управління Генеральної прокуратури України для допиту у кримінальному провадженні, що стосується дій, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади.

Поклонській і Аксьонову також інкримінують «тероризм, захоплення державної установи; захоплення державних або громадських будівель чи споруд, втручання в діяльність працівника правоохоронного органу».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.