дивись.info

Tetra Pak закриває завод у Києві

Компанія Tetra Pak повідомила про намір закрити завод з виробництва упаковки в Києві з очікуваною датою припинення виробництва 31 грудня 2016 року, передає Інтерфакс-Україна.

Згідно з поширеним у четвер прес-релізом компанії, незважаючи на закриття заводу (на заводі працює понад 180 осіб – ІФ), Tetra Pak продовжить діяльність в Україні та планує зберегти понад 50 працівників у відділах продажів, маркетингу і технічного обслуговування.

Згідно з повідомленням, рішення про закриття заводу пов’язане зі складними ринковими умовами в усій Європі, які призвели до виникнення надлишків виробничих потужностей на заводах Tetra Pak в регіоні, серед яких завод в Києві найменш завантажений.

Крім того, завод у Києві не оснащений для виробництва тих видів пакувального матеріалу, на який зростає попит клієнтів, а низьке завантаження підприємства робить його модернізацію економічно невиправданою.

У зв’язку з цим, наголошується в прес-релізі, а також у рамках глобальної ініціативи компанії щодо підвищення виробничої ефективності та оптимізації завантаження мережі заводів, Tetra Pak вирішила припинити виробництво в Києві.

«Цю ініціативу слід сприймати в глобальному контексті. Протягом останніх кількох років ми робили акцент на реорганізації та підвищенні ефективності використання потужностей мережі заводів, щоб забезпечити конкурентоспроможність компанії. В Україні залишається віддана і мотивована команда, яка продовжить підтримувати наших клієнтів у розвитку і зростанні їхнього бізнесу. Ми віримо у відновлення української економіки і довгостроковий успіх наших клієнтів в Україні», – цитує прес-служба директора, відповідального за діяльність компанії в Україні, Уроша Кепіца.

Завод «Тетра Пак Україна», дочірнє підприємство Tetra Pak працює на українському ринку пакувальних матеріалів для харчової промисловості України з 1992 року.

Компанія співпрацює з багатьма виробниками молочної продукції, соків і нектарів, дитячого харчування, налічує близько 300 співробітників.

«Тетра Пак Україна» конкурує на українському ринку упаковки з такими компаніями, як Elopak, у якій є власне виробництво в Фастові (Київська обл.), Німецької SIG Combiblock.

Компанія Tetra Pak, світовий лідер у сфері рішень для переробки і упаковки харчових продуктів, входить до міжнародної групи компаній Tetra Laval і працює в понад 170 країнах світу. Володіє 37 заводами з виробництва пакувального матеріалу, випускаючи щорічно близько 180 млрд упаковок і продаючи їх на EUR10 млрд. Понад 23 тис. співробітників працює в підрозділах компанії, представлених у понад 80 країнах світу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама