дивись.info

Євросоюз не може бути супердержавою, – спікер польського Сейму різко прокоментував майбутнє ЄС

Євросоюз не може бути супердержавою, – спікер польського Сейму різко прокоментував майбутнє ЄС
Марек Кухцінські

Майбутнє Європейського Союзу навіть після референдуму у Великій Британії не є під великою загрозою. Але вже сьогодні необхідно виправити деякі аспекти у відносинах всередині спільноти, аби зробити її ефективною.

Про це маршалек Сейму Республіки Польща Марек Кухцінські заявив на Форумі місцевого розвитку у Трускавці, повідомляє кореспондент ІА «Дивись.Info».

В урядах багатьох країн є люди, які бояться, що ЄС розвалиться після Brexit. Це не так. Пропоную подивитися на це з іншого боку: вихід Сполученого Короліства – результат тієї ситуації в ЄС, про яку ми говорили давно. Ми стверджуємо, що Євросоюз не може бути супердержавою, не може приєднувати інші країни чи вирішувати їх долю
пояснив Кухцінські

Спікер польського парламенту пропонує переглянути відносини всередині ЄС. Наприклад, на його думку, парламенти держав мають впливати на рішення Європарламенту, а не навпаки. ЄС дійсно має стати утворенням рівнозначних держав, а не союзом із слабшими та сильнішими.

Натомість Марек Кухцінський певен, що сама ідея Європейського Союзу не може бути запереченою. Адже в її основі лежить ідея про родину європейських націй, об’єднаних спільними цінностями і прагненнями. Тож Польща й надалі відстоюватиме єдність спільноти.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама