• USD: 35.70
  • EUR: 37.70

Кількість охочих потрапити в Крим скоротилася удвічі

Пасажиро-транспортний потік на адміністративній межі практично сталий, однак у порівнянні з минулим роком спостерігається тенденція до його зменшення.

Пасажиро-транспортний потік на адміністративній межі практично сталий, однак у порівнянні з минулим роком спостерігається  тенденція до його зменшення. Про це повідомили у Держприкордонслужбі.

Так, у червні адміністративну межу перетнуло близько 180 тисяч громадян, що на 60 тисяч менше ніж за цей же період у 2015 році. Також  зменшився майже у два рази потік транспортних засобів – 32 тисячі у 2016 року проти 62 тисяч у 2015 році. Тобто інформація про нібито навалу відпочивальників із материкової України до тимчасово окупованого Криму, що періодично розповсюджується проросійськими ЗМІ, не відповідає дійсності.

Незважаючи на зменшення пасажиро-транспортного потоку, у КПВВ на адмінмежі періодично спостерігається скупчення автотранспорту. Причиною цього є, перш за все, дії окупаційної влади в Криму, які нерідко припиняють  пропускні операції або оформляють дуже повільно, тим самим штучно створюючи черги.

Державна прикордонна служба України просить громадян України не забувати, що Крим є тимчасово окупованою територією України та ретельно все зважити перед плануванням поїздки до півострова.

В свою чергу Держприкордонслужба на всіх контрольних пунктах на адміністративній межі з ТОТ АР Крим, а саме: «Каланчак», «Чаплинка» та «Чонгар» створила додаткові робочі місця та збільшила кількість прикордонних нарядів задля комфортного та безпечного пропуску громадян в обох напрямках.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: