дивись.info

Діти загиблих рятувальників на сміттєзвалищі отримуватимуть щомісячну стипендію

Львівська міська рада затвердила Програму соцзахисту дітей рятувальників, які загинули під час ліквідації пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі. За відповідне рішення проголосував 41 депутат.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Метою Програми є забезпечення соціального захисту та надання фінансової підтримки сім’ям, зокрема дітям, батьки яких загинули під час ліквідації пожежі на сміттєзвалищі. Для досягнення цієї мети передбачено виплату щомісячної адресної соціальної виплати у розмірі 4 тисячі гривень на кожну дитину загиблого до досягнення повноліття або, у разі продовження навчання, до 23 років.

Для отримання соціальної виплати законний представник дітей повинен подати до управління соціального захисту ЛМР:

1. Заяву на отримання соціальної виплати.

2. Копію паспорта (1, 2, 10, 11, 12 сторінки).

3. Копію ідентифікаційного номера (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті).

4. Номер рахунку у банківській установі, на який будуть здійснюватися соціальні виплати.

5. Копію свідоцтва (свідоцтв) про народження дитини (дітей).

6. Копію свідоцтва про смерть загиблого.

7. Довідка про навчання дитини (дітей) після виповнення дитині (дітям) вісімнадцятирічного віку.

Виплата стипендії здійснюватиметься у безготівковій формі щомісяця через перерахування коштів на особові рахунки заявників, відкриті в установах уповноважених банків.

Фінансування Програми здійснюватимуть за рахунок видатків загального фонду міського бюджету Львова.

Нагадаємо, 28 травня на сміттєзвалищі поблизу Львова – у с. Великі Грибовичі – виникла пожежа. 30 травня, під час гасіння її, стався обвал твердих побутових відходів, внаслідок чого загинуло троє рятувальників – працівників пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Львівській області. Без батьків залишилося п’ятеро малолітніх дітей. Відтак, з метою належної поваги до пам’яті загиблих, виконавчий комітет прийняв рішення про виділення щомісячної стипендії для дітей рятувальників у розмірі 4 тис. грн. та визнав необхідним надання сім’ям житла – 2-кімнатних квартир – у Львові.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама