дивись.info

Петро Порошенко нагородив військових моряків

Петро Порошенко нагородив військових моряків

Під час урочистостей з нагоди Дня Військово-Морських Сил Збройних Сил України, які відбулися у Одесі, Президент Петро Порошенко вручив військовослужбовцям ВМС державні нагороди, інформує офіційне Інтернет-представництво глави держави.

Глава держави подякував морякам за службу. «Дякую тим, хто любить рідне море. Дякую тим, хто любить рідну землю, хто не втратив віри у Вітчизну, хто б’ється з ворогом у Широкіному і Водяному, хто ризикуючи життям виконує бойові завдання на морі і в повітрі, захищаючи південні кордони країни. Дякую матерям, батькам, дружинам і дітям військових моряків за витримку і підтримку наших захисників», – сказав Петро Порошенко.

«Як Верховний Головнокомандувач запевняю, що не залишу вас наодинці зі своїми проблемами, а докладатиму максимум зусиль для їх вирішення. Пам’ятайте – ви маєте підтримку українського народу, унікального волонтерського руху та усього цивілізованого світу. Разом ми обов’язково подолаємо усі труднощі і перемога буде за нами», – додав Президент, бажаючи морякам миру і злагоди, єдності і упевненості в перемозі, міцного здоров’я, родинного благополуччя і сім футів під кілем.

За сумлінне та бездоганне служіння Українському народу, високий професіоналізм, зразкове виконання військового обов’язку та з нагоди свята медаллю «За військову службу Україні» були відзначені капітани 3 рангу Сергій Карлаш і Віталій Спірідонов, старший сержант Олег Плотніков, старший мічман Родіон Шемировський та підполковник Олександр Сурайкін.

Медаль «Захиснику Вітчизни» Глава держави вручив матросам Михайлу Агібалову, Віталію Беспалову, Андрію Данилюку і Миколі Павленку, молодшому сержанту Сергію Богороді, сержанту Андрію Липкіну, старшому матросу Капітону Лі та прапорщику Сергію Похитайлу.

Старший механік судна «Золотоноша» дивізіону кораблів охорони і забезпечення Південної військово-морської бази ВМС ЗСУ Володимир Довагань отримав медаль «За працю і звитягу».

фото: офіційне Інтернет-представництво глави держави

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.