дивись.info

У Варшаві буде узгоджено пакет допомоги Україні на сектор оборони та безпеки

У Варшаві буде узгоджено пакет допомоги Україні на сектор оборони та безпеки

Президент України Петро Порошенко повідомив, що під час саміту НАТО у Варшаві буде схвалено пакет допомоги Україні на сектор безпеки та оборони, передає Інтерфакс-Україна.

«Особливою участю нашої держави в саміті НАТО в цьому році стане те, що Україна буде єдиною державою-партнером Альянсу, у якого в його рамках відбудеться окреме засідання на найвищому рівні – Комісії Україна-НАТО. Це свідчить і про високу увагу з боку країн альянсу, і про віддану підтримку союзниками нашої держави в складних умовах, і налаштованість на подальше зміцнення особливого партнерства, яке є в України і НАТО», – сказав глава держави під час церемонії передачі прибулих із США контрбатарейних радарів в аеропорту Бориспіль у суботу.

Він додав, що за результатами саміту «ми узгодимо комплексний пакет допомоги – документ, спрямований на зміцнення оборони нашої держави за допомогою більш потужних структур безпеки».

«Цей пакет дасть змогу нам консолідувати наявні напрямки підтримки НАТО і допоможе нам встановити більш дієву, ефективну оборону та безпеку, яка теж буде реформуватися за графіком, затвердженим у стратегічному оборонному бюлетені», – сказав П.Порошенко. Президент зазначив, що Альянс рішуче підтримує Україну і засуджує агресивні дії Росії проти України.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.