дивись.info

Які закони підписав, кого помилував і з ким розмовляв Президент. Головні новини з Банкової (Фото)

Які закони підписав, кого помилував і з ким розмовляв Президент. Головні новини з Банкової (Фото)

Офіційний візит до Болгарії, звільнення голови Миколаївської ОДА, розмова з главою Республіки Казахстан та участь у засіданні Верховної Ради. ІА «Дивись.info» підготувала добірку головних новин із  Президентських буднів.

Закони

Президент Петро Порошенко підписав Закони України «Про виконавче провадження» та «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів», спрямовані на підвищення ефективності діяльності органів та осіб, що здійснюють примусове виконання рішень та забезпечення належної реалізації завершальної стадії судового розгляду.

Закони передбачають впровадження змішаної системи виконання судових рішень шляхом модернізації служби державних виконавців та запровадження інституту приватних виконавців, який є новелою в українському законодавстві.

Помилування

Президент України  помилував 14 осіб – троє жінок та одинадцять чоловіків. Із них від подальшого відбування покарання звільнено шістьох, ще вісьмом було скорочено терміни відбування покарання.

Для задоволення клопотань про помилування 89 осіб не було достатніх підстав. Це клопотання щодо ув’язнених, які неодноразово були засуджені, або скоїли тяжкі чи особливо тяжкі умисні злочини, або такі, що хоча і скоїли нетяжкий злочин, але фактично відбули дуже незначний термін покарання.

Серед помилуваних — шість осіб віком понад 65 років. Всі помилувані, крім однієї людини,  мають одну судимість. Вісім з них відбували покарання у вигляді позбавлення волі на термін сім та більше років. Всі помилувані є громадянами України.

Почесні відзнаки

Президент Петро Порошенко за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові відзначив орденом «За мужність» І ступеня відомого українського оперного співака Василя Сліпака (посмертно).

146728742557750781282f6

ЄС, Україна і безвізовий режим

У Брюсселі Президент України Петро Порошенко зустрівся з Президентом Європейського Парламенту Мартіном Шульцем.

Лідери обмінялися думками стосовно результатів референдуму у Великій Британії щодо членства в Євросоюзі та його можливих наслідків для подальшого розвитку відносин між Україною і ЄС.

Глава держави висловив сподівання, що нинішні внутрішні складнощі не призведуть до зосередження Європейського Союзу виключно на власних проблемах, а стануть стимулом для пошуку нових успішних євроінтеграційних проектів, яким могла б стати Україна.

Мартін Шульц запевнив, що внутрішні процедури, пов’язані з виходом Великої Британії з ЄС, не вплинуть на готовність Європарламенту щодо запровадження безвізового режиму для громадян України.

2c9ff9fbbca8a6e1fe253d84f4c85036_1467046173_extra_large

Фото: Офіційне Інтернет-представництво Президента

Unilever в Україні – добрий знак

Президент України провів зустріч з Головою концерну Unilever Полом Полманом, який перебуває в Україні у зв’язку з відкриттям нового заводу в Гостомелі.

Глава держави привітав керівництво британсько-нідерландської концерну Unilever із рішенням прийти на ринок України та назвав це «підтвердженням успішності реформ, передусім у сфері боротьби з корупцією, дерегуляції та створенні привабливого інвестиційного клімату».

«Прихід британсько-нідерландського інвестора в Україну – добрий знак», – наголосив глава держави та зазначив, що це найбільший інвестиційний проект компаії з моменту виходу на український ринок.

Олег ГАЛІВ

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.