дивись.info

Львів’яни організували свято «Візьми собаку на роботу» (Фото)

Львів’яни організували свято «Візьми собаку на роботу» (Фото)

Американську традицію офісів, дружніх до собак, активно переймають у Львові. Саме звідси походить українська традиція святкування дня «Візьми собаку на роботу».

Львів, Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Вінниця, Ужгород і ще чимало міст долучились до свята «Візьми собаку на роботу», яке пройшло 1 липня. Ініціатором такого дня традиційно стала львівська компанія Kormotech, яка і принесла традицію в Україну. Працівники львівського офісу почали з себе – чотири роки тому влаштували такий день вперше, і відтоді не тільки щороку ініціюють загальноукраїнську акцію, а ще й стали офісом, дружнім до собак, у повноцінному розумінні. Традиція швидко поширилась на інші компанії та інші міста, тож 1 липня на роботу пішли уже сотні тварин по свій Україні.

«Свято народилось в Америці ще у 2000 році, а з 2012року почали його святкувати ми, – розповідає Катерина Ковалюк, керівник служби зв’язків із громадськістю компанії. – Навіть дивлячись по компанії, бачимо, що свято стає популярнішим. У перший рік було дві собаки, потім більше, більше, і от цього року понад десять тварин наших співробітників прийшли на роботу».

EV__9133 (1)

Редакція Дивись.info також долучилась до свята, адже в офіс запросили працівників разом із собаками.

Водночас, свято «Візьми собаку на роботу» розвиває так звану dog-friendly інфраструктуру, а це дружні до тварин офіси. А чотирилапі учасники свята мають змогу отримати призи, адже компанія- ініціатор свята організувала фотоконкурс для кожного, хто взяв собаку на роботу. Відтак, кілька десятків учасників конкурсу отримають призи, а трійка переможців (яка буде визначена 5 липня) – цінні подарунки.

EV__9043 (1)

«Чесно, щастю моєму не було меж, коли керівництво підтримало таку ідею, – розповідає учасниця конкурсу Катерина Гавриш. – А коли я повідомила, що візьму з собою Сансу, собачку з особливостями, ще й почали хвилюватися, чи буде їй комфортно, і де краще їй обладнати «робоче місце». Санса потрапила на справжнє свято! Обіймів та поцілунків малятку вистачить надовго! Зараз вона задоволена сопе в мене на колінах».

Наступного року традиція святкування «Візьми собаку на роботу» продовжиться, тож чотирилапі знову матимуть нагоду провести цей робочий день разом із господарями.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.