дивись.info

Новий керівник «Укрпошти» буде отримувати 333 тисячі гривень на місяць

Місячна заробітна плата нового керівника Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» Ігоря Смілянського становитиме 333 тисячі гривень, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Базова сума моєї зарплати – 333 тисячі гривень на місяць. Небазова проговорюватиметься, залежно від результатів моєї роботи», – сказав Ігор Смілянскій.

На запитання про громадянство, він відповів, що має два громадянства – США і України – і не вбачає в цьому протиріч для роботи в Україні.

«Згідно з українським законодавством, подвійне громадянство не заборонено, хоча і не визнається. Я вважаю, що все було прозоро, я зараз плачу податки в двох країнах», – сказав глава «Укрпошти».

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів України 20 квітня 2016 року призначив менеджера американського офісу KPMG І. Смілянского главою правління «Укрпошти». І. Смілянскій більше 17 років пропрацював у сфері стратегічного, управлінського і фінансового консалтингу, має досвід роботи в Україні та інших країнах світу. Отримав ступінь МВА в Georgetown University і ступінь Juris Doctor в George Washington University Law School.

Він вступив на посаду з 1 липня 2016 року, а 4 липня колективу підприємства його представив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Міністр визначив новому керівнику завдання, що полягають в корпоратизації підприємства, підвищенні його ефективності і збільшення розміру заробітної плати співробітників.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.