дивись.info

2/3 мешканців Львівщини вважають, що Україна йде «не туди», – соціологія

Лише 19% мешканців області вважають, що справи в Україні йдуть у правильному напрямку, дві третини – у неправильному, 19% – не визначилися.

Такими є результати дослідження проведеного соціологічною групою «Рейтинг». повідомляє ІА Дивись.info.

З 10 по 20 червня соціологи опитали 1200 респондентів. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Водночас стан справ у Львівській області оцінюють краще: 28% вважають, що справи йдуть у правильному напрямку, 48% – у неправильному. Майже чверть – не визначилися. Більше половини опитаних (53%) вважають, що до пріоритетів діяльності місцевих органів влади повинна належати боротьба з корупцією у місцевій владі, вирішення проблеми зі сміттєзвалищами (42%), зниження рівня безробіття (40%) та стримування росту тарифів на комунальні послуги (38%).

За останній рік зросла актуальність вирішення проблеми зі сміттєзвалищами, підтримка галузі охорони здоров’я, покращення екологічної ситуації у регіоні. Для Львова, порівняно з іншими містами області, більш гостро постає вирішення проблеми зі сміттєзвалищами, підтримка галузі охорони здоров’я, та боротьба зі злочинністю.

Натомість в інших містах області більше хвилюють питання ремонту автодоріг та допомоги незахищеним верствам населення.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.