дивись.info

Майже 50 машин з українським товаром простоюють на російсько-білоруському кордоні

Майже 50 машин з українськими вантажами на адресу казахстанських компаній простоюють на російсько-білоруській ділянці державного кордону, повідомила Національна палата підприємців (НПП) «Атамекен», передає Інтерфакс.

 

Із вказаної кількості 10 машин – казахстанські перевізники. Автомобілі затримані через набуття чинності з 1 липня поточного року тимчасової заборони РФ на транзит українських товарів і на перевезення з третіх країн, які прямують через територію України в Казахстан, ідеться в повідомленні.

НПП пояснює, що ці машини перетнули зовнішній кордон Євразійського економічного союзу (ЄАЕС) до 1 липня поточного року і прибули на контрольний пункт “Красне” 30 червня.

У зв’язку з цим НПП звертається до підприємців Казахстану з проханням надати відповідні факти й необхідну інформацію в разі, якщо машини з товаром на адресу казахстанських компаній прибули на територію РФ до набуття чинності указу і простоюють там дотепер.

Ця інформація буде спрямована до профільного комітету держприбутків Мінфіну для подальшого вирішення питання на рівні міжвідомчої взаємодії митних органів Казахстану і РФ щодо пропуску машин на територію Казахстану, зазначає НПП.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.