дивись.info

500 венесуельських жінок прорвалися через кордон Колумбії в пошуках їжі

500 венесуельських жінок прорвалися через кордон Колумбії в пошуках їжі

Близько 500 венесуельських жінок прорвалися через колумбійський кордон, щоб купити в місцевих магазинах продукти харчування і товари першої необхідності, пише The Guardian. Жінкам вдалося прорвати кордон з солдатів Національної гвардії і потрапити в прикордонне місто Кукута.

Венесуелки скуповували в колумбійських магазинах і супермаркетах туалетний папір, пшеничну і кукурудзяну муку, олію та інші товари, які вони не можуть придбати через дефіцит. При цьому наголошується, що жінок не зупинили навіть високі, в порівнянні з венесуельськими, ціни на продукти харчування – в деяких випадках, в 10 разів вище. Закупивши необхідні товари, жінки повернулися додому, наспівуючи національний гімн Венесуели.

У серпні 2015 року президент країни Ніколас Мадуро закрив ділянку венесуельсько-колумбійського кордону протяжністю 2,25 тисячі кілометра і почав боротьбу з контрабандистами, які скуповували товари в Венесуелі за субсидованими цінами і продавали їх на колумбійському ринку з великою націнкою. Глава держави також оголосив надзвичайний стан у прикордонних регіонах і депортував понад тисячу нелегально проживають там громадян Колумбії.

Після цього відносини між сусідніми країнами погіршилися. Однак минулого тижня міністри оборони Венесуели і Колумбії провели зустріч, в ході обговорили питання безпеки в прикордонних районах.

Нагадаємо, на початку червня в столиці країни Каракасі спалахнув голодний бунт: люди вийшли на вулиці з криками «Ми хочемо їжі!». Крім того, венесуельці виходили на мітинги проти чинного президента країни Ніколаса Мадуро, вимагаючи проведення референдуму про його відставку.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.