дивись.info

Посіпака терористів «ДНР» сидітиме не два, а вісім років

Завдяки принциповій позиції прокуратури Львівської області пособник терористів «ДНР» перебуватиме за ґратами 8 років. Про це повідомили у прокуратурі Львівської області.

За скаргою прокуратури області Апеляційний суд Львівської області скасував незаконний вирок районного суду, яким мешканцю Донецької області – спільнику терористичної організації «ДНР» призначено покарання терміном 2 роки 3 місяці позбавлення волі.

На переконання прокуратури, особі, яка передавала терористам інформацію про місця дислокації та маршрути переміщення залучених до проведення антитерористичної операції на території Донецької області підрозділів Збройних Сил України, районний суд призначив надто м’яке покарання. Адже зазначена інформація використовувалась представниками незаконних збройних формувань при здійсненні терористичних актів проти військовослужбовців України.

З огляду на це вказаний вирок прокуратурою Львівської області оскаржено. Апеляційний суд Львівської області погодився з позицією прокуратури щодо невідповідності призначеного покарання тяжкості вчиненого гр. Т. злочину, а тому скасував вирок районного суду та постановив новий, яким обрав більш суворе покарання, а саме 8 років позбавлення волі.

Зазначимо, що досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювалось слідчим відділом Управління СБ України за процесуального керівництва прокуратури області.

 

 

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.