дивись.info

Чому львів’янам варто відвідати фестиваль «Ніч у Львові»

Чому львів’янам варто відвідати фестиваль «Ніч у Львові»

XI Фестиваль «Ніч у Львові» стартує 15 липня перед входом у Ратушу о 19 годині.

Спеціально на цю подію запрошено органістку із Франції, Aurore Baal, яка у супроводі Collegium Musicum Chamber Orchestra, дириґент Іван Остапович , представить програму органної музики – вперше на площі Ринок звучатиме орган!

Ще однією унікальною локацією на ‪фестивалі є Митрополичі Сади.

16 липня 2016 року:

20.00 – 22.00 – Музично-поетичний вечір «Просто неба» в рамках літературного проекту «Книжкова шафа».

22.00 – 23.00 – вистава «Зачарована Десна» за однойменним твором Олександра Довженка, режисер Дибовська З.В., керівник курсу, заслужений діяч мистецтв України – Кравчук О. А., творча робота студентів акторів І-го курсу групи КМА-11 ЛНУ ім. Ів. Франка, факультету культури та мистецтв.

«Ніч у Львові» тебе спонукає в позаробочий час піти і побачити красу міста, здобути щось для себе нове. Для мене це свято спілкування. Чому Митрополичі сади церква відкриває і надає таку можливість відвідати їх? Бо Церква це є місце зустрічі!

Також того,щоб показати на скільки Церква є близько до людей, заповнити цю місцину якісною пропозицією, а найголовніше, виходячи з завдання Фундації залучити благодійно кошти, які люди будуть складати через квитки і завдяки тим коштам підтримати проекти соціального служіння Церкви», – переконаний священик Тарас Милян.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.