дивись.info

Кіпр запевнив Київ у подальшій підтримці міжнародних зусиль з протидії агресії РФ

Уряд Кіпру запевнив Україну в подальшій підтримці міжнародних зусиль із протидії агресії Російської Федерації проти України, незважаючи на прийняття парламентом Кіпру резолюції з пропозиціями скасувати санкції проти Москви, сказала речниця Міністерства закордонних справ України Мар’яна Беца, передає Інтерфакс.

 
«Ми б хотіли висловити розчарування рішенням, яке вчора було прийнято Республікою Кіпр, а саме резолюцією про скасування санкцій проти РФ. Сам факт прийняття викликає занепокоєння, він свідчить про нехтування окремими політичними силами, кіпрськими депутатами основоположних принципів міжнародного права і позиції Європейського союзу», – сказала М. Беца на брифінгу в Києві в п’ятницю.
«Ми отримали запевнення від кіпрської сторони, а саме від посольства Кіпру в Україні, МЗС Кіпру, що позиція уряду Кіпру є незмінною. Ми розраховуємо, що уряд Кіпру і надалі дотримуватиметься позиції міжнародного права, поваги до Європейських цінностей і підтримуватиме міжнародні зусилля з метою протидії російської агресії проти нашої держави», – зазначила вона

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама