дивись.info

Данилюк обіцяє звільнення в системі ДФС

Міністр фінансів Олександр Данилюк планує оновити склад Державної фіскальної служби, пише Zaxid.net.

«Вчорашнє затримання співробітника ДФС на хабарі у 125 тисяч гривень можна сприйняти, як позитивну новину. Проте, це лише крапля в морі», – сказав Данилюк укоментарі «Економічній правді».

«Подібних людей, які відповідальні за хабарі, зловживання, нещодавнє абсурдне замороження відшкодування ПДВ, недоотримання доходів в бюджет через корупцію, тиск на бізнес, їх тисячі. Система прогнила наскрізь», – заявив міністр.

На його думку, замість того, щоб по краплині боротись з поодинокими випадками корупції, треба повністю очистити ДФС.

«В рамках реформи податкової ми, проведемо системні звільнення, скоротимо персонал. Замість тих, кого сьогодні ловлять на хабарах, ми наберемо за відкритим конкурсом молодих, мотивованих та чесних професіоналів», – зазначив Данилюк.

«Ми запровадимо нові електронні системи для збільшення прозорості та посилимо контроль над персоналом. Ті хто ще сподівається, що зможе надалі «працювати» по-старому, дуже помиляється», – підсумував він.

Зазначимо, що у четвер, 7 липня, було затриманокерівника відділу центрального апарату ДФС, яка вимагала від працівника регіонального підрозділу Державної фіскальної служби 10 тис. доларів хабара за непритягнення останнього до відповідальності за результатами службового розслідування.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.