дивись.info

До львівського «ОХМАТДИТу» відтепер можна дістатися новим маршрутом (Фото)

До львівського «ОХМАТДИТу» відтепер можна дістатися новим маршрутом (Фото)

Почав працювати експериментальний маршрут з вулиці Під Дубом на Високий замок із заїздом до лікарні «ОХМАТДИТ», пише Дивись.info.

Маршрут автобуса: Під Дубом – пр. Чорновола – Підвальна – Лисенка – Гуцульська – Кривоноса – Лікарня  «ОХМАТДИТ» – Високий Замок.

«До п’ятого липня найближчий транспорт до лікарні був на Личаківськів та на Підвальній. Багато людей змушені були брати таксі або замовляти машини, щоб приїхати в лікарню здалеку. Та, зрозуміло, що величезна кількість машин просто фізично не може вміститися коло лікарні. Тому громадський транспорт – це хоча б часткове вирішення проблеми. Відбувалися спільні зібрання громадян,  проживаючих біля Високого замку, та працівників лікарні з депутатами міської ради з приводу проїзду маршруток до вулиці Кривоноса. Чудово, що депутати відреагували на ініціативу. І от відкрито маршрут Під Дубом – Високий замок, що охоплює Чорновола, Підвальну, Гуцульську, Кривоноса. Звісно, що, враховуючи контингент, який звертається в лікарню, потребуємо сполучення з приміським вокалом та АЗС  номер 2. Проте цей маршрут – це вже частина реального добирання від цих пунктів. Віримо, що маршрут набуде популярності та буде тривало функціонувати. А в подальшому – транспортні напрямки розширяться.», – розповіла Дивись.info головний лікар ОХМАТДИТу Мар’яна Возниця.

 

13626383_910902432372788_7190488582674242715_n

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.