дивись.info

НАТО показало готовність протистояти агресії Росії

НАТО показало готовність протистояти агресії Росії

Французькі ЗМІ зазначають, що 28 лідерів країн-членів НАТО на саміті у Варшаві, ухваливши безпрецедентне з часів закінчення Холодної війни рішення про розміщення в країнах Балтії і Польщі чотирьох додаткових батальйонів, продемонстрували російському керівництву рішучість протистояти будь-яким спробам агресії, передає Укрінформ.

Спільна вечеря лідерів країн-членів НАТО напередодні відбулася у символічному місці, де у 1955 році СРСР підписав зі своїми сателітами Варшавський договір, нагадує AFP.

«Росія була у центрі обговорень під час спільної вечері глав держав, що входять до Північноатлантичного альянсу. Вечеря на 98% була присвячена відносинам з Росією. Ідея полягала в тому, щоб відправити Путіну сигнал, про те, що ми (країни НАТО — ред.) єдині», – заявив агентству французький дипломат.

За його словами, нинішню політику НАТО щодо Росії можна позначити трьома пунктами. «Бути єдиними, не поступатися спільними цінностями та відновити діалог», – додав співрозмовник агентства.

 Раніше президент Франції Франсуа Олланд заявив, що «для Франції Росія не є ні противником, ні загрозою”. За його словами, Росія – це “партнер, який, щоправда, може іноді, і ми це бачили в Україні, використовувати силу». »Ми це засудили, коли це сталося в Криму, і ми шукаємо шляхи розв’язання української кризи», – додав Олланд.

Французька влада ухвалила рішення, що до складу чотирьох нових батальйонів, які розмістяться у країнах Балтії та Польщі, увійдуть 150 французьких військовослужбовців. Разом з тим, Франція відмовилася взяти на себе командування одним із батальйонів.

Як повідомлялося, Росія і НАТО вдруге за останні три місяці спробують «відновити діалог» і зустрінуться на рівні послів у Брюсселі 13 липня.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.