Росія повинна виконувати Мінські угоди

Росія, як сторона, що підписала Мінські угоди, несе суттєву відповідальність за їхнє повне виконання. Про це йдеться у тексті Варшавської декларації, прийнятої за підсумками саміту НАТО, інформує Zik з посиланням на Українську правду.

Росія, як сторона, що підписала Мінські угоди, несе суттєву відповідальність за їхнє повне виконання. Про це йдеться у тексті Варшавської декларації, прийнятої за підсумками саміту НАТО, інформує Zik з посиланням на Українську правду.

«Незважаючи на свої заяви про прихильність Мінським домовленостями, Росія продовжує свою навмисну дестабілізацію Східної України в порушення міжнародного права», – йдеться у документі.

У декларації підкреслюється, що Росія продовжує поставляти зброю, техніку та персонал, а також фінансову та іншу допомогу групам бойовиків.

«Ми закликаємо Росію утриматися від агресивних дій і використовувати свій значний вплив на бойовиків для виконання своїх зобов’язань в повному обсязі, особливо, щоб забезпечити дотримання режиму припинення вогню, реалізацію заходів по зміцненню довіри і роззброєння», – зазначається у тексті.

НАТО також відзначило відданість мирному врегулювання конфлікту на Сході України, який забрав майже 10 тисяч життів, і реінтеграцію території Донецької і Луганської областей, контрольованих проросійськими бойовиками.

«Це вимагає повного виконання Мінських домовленостей про повне припинення вогню і перевірений на міжнародному рівні відвід озброєнь. Ми закликаємо всі сторони повністю дотримуватися зобов’язань, які вони підписали», – йдеться в тексті. 2

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: