дивись.info

«Кругосвітній велоекшн» дітей-сиріт надихає львів’ян на всиновлення (фото)

«Кругосвітній велоекшн» дітей-сиріт надихає львів’ян на всиновлення (фото)

«Кругосвітній велоекшн» дітей, які виросли в підвалах, подолав 15 тисяч кілометрів по всій Росії та Україні. Сьогодні команда з 35 чоловік прибула до Львова.

За спиною у колишній безпритульних 15 тисяч 650 кілометрів. На велосипедах діти проїхали Владивосток, Далекий Схід, Сибір, Урал, Центральну Росію, Україну. І все заради конкретної ідеї – надихнути людей по всьому світі усиновлювати дітей.

Команда складається з 35 учасників – колишніх безпритульних з Маріуполя, нині прийомних дітей, серед яких є віл-інфіковані підлітки. На чолі колони – пастор, керівник акції, президент фонду «Пілігрим», прийомний батько 32 усиновлених дітей Геннадій Мохненко.

«Ми раді бути у Львові. На жаль, війна перервала нашу подорож на цілих два роки. Втім, військові просили, аби ми йшли далі і надихали всиновлювати дітей. У нас за спиною сотні історій про те, як люди, побувавши на наших заходах, всиновлювали дітей. При тому не лише красивих та здорових, а й інвалідів та віл-інфікованих. Тут діти з неймовірними долями, хто з 4, а то й з 5 років безпритульні. Ми віримо, що кожна дитина повинна знайти батька та матір. Ми переконані, що інтернати повинні увійти в майбутнє: Україна повинна стати країною без дитячих будинків. Адже жоден інтернат з хорошим харчуванням та прекрасним педагогічним колективом не може замінити дитині сім’ю. Ми забуваємо казати головну річ, що діти перебувають у дитячих будинках не тому, що з ними щось не так, а лише тому, що щось не так із дорослими», – розповідає Геннадій Мохненко.

Попереду в команди Польща, Литва, Латвія, Естонія, Фінляндія, Швеція, Норвегія, Данія, Німеччина та ін. Загальна тривалість маршруту близько 35 тисяч кілометрів через 10 держав.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.