дивись.info

Оголосили конкурс на посади до Львівського підрозділу НАБУ

Сьогодні, 11 липня, оголошено конкурс для призначення на посади у Національному антикорупційному бюро України, повідомляє прес-служба відомства.

Розпорядженням Директора Національного антикорупційного бюро України від 11 липня 2016 року N974-р оголошено конкурс на заміщення вакантних посад у Національному антикорупційному бюро України (далі – Національне бюро)

Nз/п Назва структурного підрозділу та посади Кваліфікаційні вимоги
1. Заступник Керівника підрозділу детективів Головного підрозділу детективів (3 посади) 1.docx
2. Старший детектив – керівник відділу детективів Головного підрозділу детективів
(5 посад з наданням робочого місця у м. Києві, Львові, Одесі, Харкові)
2.doc
3. Старший детектив – заступник керівника відділу детективів Головного підрозділу детективів (3 посади з наданням робочого місця у м. Києві, Львові, Одесі, Харкові) 3.doc
4. Старший детектив Головного підрозділу детективів (41 посада з наданням робочого місця у м. Києві, Львові, Одесі, Харкові) 4.docx
5. Детектив Головного підрозділу детективів (40 посад з наданням робочого місця
у м. Києві, Львові, Одесі, Харкові)
5.docx

 

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади Національного бюро визначено наказом Директора Національного антикорупційного бюро України від 11 липня 2016 року N189.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному бюро.

Документи для участі у конкурсі подаються шляхом надсилання до Національного бюро (03035, м. Київ, вул. Василя Сурикова, 3, Національне антикорупційне бюро України, з позначенням на конверті “НАБУ” та посади, яку бажає зайняти особа, із зазначеного переліку) протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення цього оголошення на офіційному веб-сайті Національного бюро (www.nabu.gov.ua).

Контактна інформація:

(044) 246-32-96

E-mail: [email protected]

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.