Португалія обіграла Францію у фіналі Євро-2016

final-evro-2016-rezultaty-matcha-portugalija-frantsija_rect_8f4ec82b691011499183c66ef487495c

Збірна Португалії з футболу стала чемпіоном Європи, обігравши у фінальному матчі господарів турніру - Францію.

Збірна Португалії з футболу стала чемпіоном Європи, обігравши у фінальному матчі господарів турніру - Францію, пише ІА Дивись.info.

Основний час поєдинку закінчився з рахунком 0:0, а в додатковий час єдиний м'яч забив Едер.

Уже в першому таймі травму отримав капітан збірної Португалії і її лідер Кріштіану Роналду. Він покинув поле на ношах. Після цього матч проходив за переваги французів, причому на останніх хвилинах основного часу Андре-П'єр Жиньяк потрапив в штангу.