дивись.info

Сьогодні Україна і Канада підпишуть угоду про зону вільної торгівлі

Сьогодні Україна і Канада підпишуть угоду про зону вільної торгівлі

Сьогодні, 11 липня, Україна і Канада підпишуть угоду про зону вільної торгівлі (ЗВТ).

Про це повідомляє Ліга.Бізнес.

Угоду відповідно підписуватимуть міністр торгівлі Канади Крістіна Фріланд та глава Мінекономрозвитку України Степан Кубів. На зустрічі планується присутність прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо, який прибув до Києва з офіційним візитом.

Про угоду, зокрема пише заступниця Кубіва Наталя Микольська у Фейсбук.

Переговори про ЗВТ між країнами велися останні шість років. Вони були заморожені в 2013 році через звинувачення з боку Канади на адресу української влади часів Віктора Януковича в численних порушеннях норм СОТ. Сторони повернулися за стіл переговорів тільки після зміни влади в Україні – у вересні 2014 року.

«Ми бачимо потенційні зони для зростання в декількох сферах. Перш за все це – готові продукти харчування з різним ступенем переробки, починаючи від нізькообработанной томатної пасти і закінчуючи такою продукцією, як кетчупи, маринади, цукерки, печиво тощо», – розповідала раніше Наталя Микольська.

За її словами, попитом в Канаді повинні також користуватися українські промислові товари, які отримають преференційні митні тарифи після вступу в силу угоди про ЗВТ.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.