На Львівщині — одні з найбагатших суддів та прокурорів України (інфографіка)

1383633868_fnansi

Про це свідчать дані дослідження 10 000 декларацій про доходи українських суддів, прокурорів та поліцейських, а також їхніх родин, яке провели аналітики проекту VoxUkraine.

Про це свідчать дані дослідження 10 000 декларацій про доходи українських суддів, прокурорів та поліцейських, а також їхніх родин, яке провели аналітики проекту VoxUkraine. 

Під час аналізу було використано відкриті декларації про доходи за 2014 рік. Відповідно, аналітики створили рейтинг найбагатших та найбідніших суддів, прокурорів та очільників поліції по Україні. «Вибірка становила 10828 осіб, з яких: суддів – 6267, прокурорів – 1864, представників МВС – 2697. Аналізувалися декларації за 2014 рік. Вихідні дані можна отримати на сторінці проекту DataVox», — повідомляють аналітики проекту.

«Судді – найбільш забезпечений прошарок українського соціуму, — йдеться у результатах моніторингу. — У 2014 році сумарний прибуток середньостатистичного українського судді та його сім’ї становив 350 тис. грн. З цієї суми близько 74% (258 тис. грн.) заробляв безпосередньо суддя, а 26% (92 тис. грн.), що лишилися, члени його родини. В середньому, бути суддею в Україні у 1,5 разів вигідніше, ніж прокурором, і у 2,7 разів, ніж поліцейським. Саме у таких пропорціях відрізняються їх прибутки».

[dyvys_blockqoute text="В середньому, бути суддею в Україні у 1,5 разів вигідніше, ніж прокурором, і у 2,7 разів, ніж поліцейським. Саме у таких пропорціях відрізняються їх прибутки" author=""]

«Середні показники по країні можуть виявити незначні асиметрії і диспропорції, які свідчать про можливі зловживання, — додають аналітики проекту. — Ми вивчили, як доходи суддів, прокурорів, силовиків та їх сімей залежать від сфери, в якій вони працюють».

maps_ua-854x1024

Відповідно, середній дохід суддів на Львівщині, за результатами моніторингу, складає 270-280 тисяч гривень на рік, та посідає в рейтингу друге місце по Україні після Київської області.

«Достатньо неочікуваним є те, що Київ, який являється абсолютним лідером за рівнем зарплатні (на 62% вище середнього рівня по Україні), далеко не найбільш привабливе місце для служителів Закону, — резюмують аналітики проекту. — Вигідніше всього працювати у Київській, Львівській і Черкаській областях».

Також, як бачимо, одні із найзабезпеченіших є й прокурори Львівщини, згідно із деклараціями про доходи за 2014 рік. Із детальнішими результатами моніторингу знайомтесь тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: