дивись.info

На західному кордоні України вилучено понад 400 одиниць нелегальної зброї

На західному кордоні України вилучено понад 400 одиниць нелегальної зброї

Стільки прикордонники вилучили за шість місяців поточного року. Про це у піврічному звіті повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби.

Там додають, що за січень-червень західні кордони перетнуло понад 17 мільйонів осіб і 5,5 мільйона транспортних засобів. Кількість транспортних засобів при перетині кордону, порівняно із 2015 роком, збільшилась на 19%. За перші шість місяців 2016 року службою виявлено та затримано 380 незаконних мігрантів.

Під час прикордонного контролю виявлено 17 випадків використання підроблених документів, 19 спроб перетину кордону з чужими документами, 616 випадків використання недійсних документів.

В результаті протидії контрабандній діяльності та незаконному переміщенню через державний кордон товарів та вантажів затримано 403 одиниці зброї, 673 штуки боєприпасів,10,5 кілограми наркотичних речовин та понад 4 кілограма психотропних речовин. Окрім цього, виявлено контрабандних товарів на загальну суму понад 35 мільйонів гривень.

За перші шість місяців 2016 року вилучено 301 автомобіль, що переміщувався з порушенням законодавства або були засобами переміщення контрабанди, з них 49 з підробленими та несправними документами.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.