Підприємцям Львівщини компенсують відсотки від кредиту

У Львові вперше почала працювати комісія з оцінювання інвестиційних проектів малого і середнього бізнесу. Вона обиратиме підприємства Львівського регіону, яким з обласного бюджету відшкодовуватимуть відсотки від кредиту.

У Львові вперше почала працювати комісія  з оцінювання інвестиційних проектів малого і середнього бізнесу. Вона обиратиме підприємства Львівського регіону, яким з обласного бюджету відшкодовуватимуть відсотки від кредиту.

Подавати проекти можуть власники малого і середнього бізнесу, які працюють у напрямках деревообробки, виготовляють вироби з деревини та корка, соломки та рослинних матеріалів для плетіння, а також у виробництві меблів (крім матраців) та усіх харчових продуктів.

Для реалізації програми підвищення конкурентоспроможності Львівська обласна рада виділила 2,6 мільйона гривень.

13650406_1129300617128523_524335659_n«Кредит можуть дати тим, хто здійснює свою діяльність не менше 24 місяців. Кредит оформлять на купівлю нового обладнання, модернізацію технологій, впровадження енергозберігаючих технологій, розробку нових видів продукції, промоцію свого бізнесу і пошуку нових ринків збуту», - розповідає Володимир Крижанівський, експерт комісії з оцінювання інвестиційних проектів малого і середнього бізнесу.

Максимальна сума кредиту, яку може взяти бізнесмен - 500 000 тисяч гривень терміном на три роки. В рамках програми підприємці можуть брати позику у трьох банках – «Львів», «Ощадбанк» і «Кредобанк». Підприємець обирає один з них для отримання кредиту. Коли банк підтвердить платоспроможність клієнта, то потрібно віднести  в департамент економіки Львівської облради інвестиційний проект, отримати позитивну відповідь від експертної комісії, а тоді вже підприємцю нададуть необхідні кредитні кошти.

Володимир Крижанівський уточнює: «Ми подані проекти оцінюємо за чотирма  критеріями : інноваційність проекту, як результати цього кредитування вплинуть на збільшення обсягів виробництва, вплив проекту на створення робочих місць, а також чи збільшиться ринок збуту продукції після отримання кредиту (можливо хтось бере кредит, щоб освоювати закордонний ринок».

Департамент економіки почав збір заявок від підприємців 15 травня. В найближчий час експерти розглянуть інвестиційні проекти і оголосять перших переможців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: