дивись.info

Керівництво хабарника із «Західукргеологія» просить про найжорсткішу реакцію щодо свого підлеглого

Керівництво хабарника із «Західукргеологія» просить про найжорсткішу реакцію щодо свого підлеглого

Керівництво НАК «Надра України», якому підпорядковується державне підприємство «Західукргеологія», співробітника якого сьогодні піймали на хабарі у 3 мільйони гривень, просить відсторонити підозрюваного від обов’язків і обіцяє сприяти правоохоронним органам у розслідуванні.

Про це йдеться в офіційній заяві Голови правління НАК «Надра України» Ярослава Климовича.

Я вимагаю від керівника «Західукргеологія» негайно відсторонити дану особу від виконання службових обов,язків. Зазначу, що ми будемо всіляко сприяти правоохоронним органам у розслідування цієї справи. Насправді, це для нас шок, відверто скажу.
Ярослав Климович

В акціонерному товаристві висловили подяку правоохоронним органам за оперативну роботу. Також у повідомленні йдеться про те, що у НАК «Надра України» створено спеціальну комісію для службового розслідування цього інциденту. Члени групи вже виїздять із Києва до Львова.

Нагадаємо, що сьогодні при спробі отримання хабара на 3 мільйони гривень було затримано заступника керівника ДП «Західукрекологія» (Львів). Про це повідомили у регіональному управлінні Національної поліції, а пізніше у Facebook підтвердив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.