дивись.info

Марушевська подала до суду на Насірова

Керівник Одеської митниці Юлія Марушевська подала два позови до суду на голову Державної фіскальної служба Романа Насірова. Про це вона повідомила у Facebook.

«Подаю до суду на Романа Насірова за те, що він з порушенням законодавства проводить конкурс на посади начальників митних постів в Одеській митниці», – написала Марушевська.

За її словами, голова ДФС створив у Києві конкурсну комісію з захисників корупційних схем, щоб ті визначили, хто буде працювати на митниці в Одесі.

«Це свавілля з боку глави ДФС. Він не має права оголошувати конкурс таким чином. Пан Насіров просто боїться, що на митниці будуть нові працівники. Крім того, після того, як ми почали провадження щодо особливо резонансних персонажів на керівних посадах пан Насіров заборонив нам проводити дисциплінарні провадження щодо начальників митних постів», – додала вона.

«Це також порушення законодавства і, відповідно, ще один позов», – наголосила керівник одеської митниці.

Марушевська стверджує, що за останні місяці «вдалося виявити не один факт зловживання серед керівників всередині служби».

«Тепер у нас хочуть забрати навіть теоретичну можливість оновлювати кадри: ми не можемо документувати факти порушень окремих керівників митниці, а ДФС, всупереч закону, буде присилати нам своїх «парашутистів» на митницю», – заявила вона

«Дві справи передала сьогодні до суду», – підсумувала Марушевська.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.