дивись.info

У Львові відбудеться технологічна конференція «Data Stream Mining & Processing»

Національний університет «Львівська політехніка» та Харківський національний університет радіоелектроніки організовують у Львові Міжнародну науково-технічну конференцію «Data Stream Mining & Processing».

Метою конференції є обмін досвідом, науковими результатами та технологіями у сфері обчислювального інтелекту, динамічного аналізу даних  та комп’ютерного зору.

На конференції працюватиме чотири секції: аналіз великих даних, машинний зір та обробка образів, динамічний аналіз даних та потоків даних, гібридні системи обчислювального інтелекту.

Окрім цього, на конференції проходитимуть тематичні панелі, на яких компанії, які мають R&D підрозділи, що працюють в області штучного інтелекту, демонструватимуть власні розробки.

Загалом у конференції має намір взяти участь понад 100 учасників. Наукові результати конференції будуть опубліковані у Збірнику наукових праць.

Більше інформації – на за посиланнями

Конференція відбудеться за підтримки компаній SoftServe, GlobalLogic, Ciklum, Укртелеком, Львівського IT Кластера, комп’ютерної академії «ШАГ», ГО «Інститут Трансформації Територій», Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Тернопільського економічного університету та Варшавського університету соціальних наук.

Захід відбуватиметься 23-27 серпня у Будинку Вчених та відпочинковому комплексі «Бухта Вікінгів».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.