Актуальні теми:

Підтримати

Львівські депутати відмовилися виділяти приміщення нардепу Парасюку та представникам команди Садового

Депутати міської ради не проголосували за виділення приміщення на вулиці Михальчука народному депутату Володимиру Парасюку. Це рішення обурило міського голову і мер не стримав емоцій.

«Ви що, мозгами всі поїхали? Народний депутат Парасюк – це людина, яка проявила гідність у складний час і якби до нього не ставилися, я вважаю, що громада Львова має задовільнити його прохання так само, як і будь-якого іншого народного депутата», – заявив Андрій Садовий.

Депутати також відмовилися давати дозвіл на оренду нежитлових приміщень на вулиці Валовій для громадської організації «Львівський медіафорум».

«Згідно із даними реєстру, засновниками цієї громадської організації є Остап Процик та Андрій Москаленко, які належать до команди Андрія Садового. Це пряме обіювання інтересів міського голови», – заявив депутат Андріян Гутник.

Натомість Андрій Садовий, який під час голосування був відсутній у залі, повернувся знову і висловив своє обурення діями депутатів.

«Медіафорум – це родзинка Львова. Ви ж не хочете жити якомусь болоті? Сюди приїжджають провідні світові журналісти. Я все одно буду ставити питання щодо оренди приміщень для медіаформу», – заявив Андрій Садовий.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: