дивись.info

Родичі бійців АТО заблокують ЛМР, якщо їм не виділять землю

Родичі бійців АТО заблокують ЛМР, якщо їм не виділять землю

Представники родин бійців АТО вимагають від Львівської міської ради виділити їм земельні ділянки, інакше з вересня, буже влаштована тотальна блокада ЛМР, повідомляє ІА Дивись.info.

Про це виступаючи перед депутатами заявила голова ГО Львівьска обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих Богдана Сірків.

Вона заявила, що замість того, щоб виділяти 25 мільйонів гривень на вивіз сміття, ці кошти спрямувати на будівництво житла для бійців АТО.

Вона також заявила, що від сьогодні родини учасників АТО припиняють участь у всіх робочих групах, які були створенні для вирішення їхніх проблем, бо за 2 роки, ці групи проявили свою неефективність.

«Тому ми вимагаємо від вас до вересня віднайти земельні ділянки, хоча б 0,5 сотих кожному учаснику АТО зі Львова. Якщо до вересня, ви не виконаєте наших вимог, то ми влаштуємо тотальну блокаду міської ради, це я вам гарантую. Також перегляньте списки учаснкиів АТО, які претендують на квартитри, там лише 10 відсотків львів’ян», – заявила Богдана Сірків.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.